Про нас


“Клейнод софт” - це ІТ компанія, яка надає сервіс повного циклу.

Наша мета - збільшити дохід для бізнесу клієнта. Тільки таке завдання ми ставимо перед собою, і тільки такий результат виправдає ваші очікування. Нам під силу виконати поставлене місію силами команди професіоналів. Компанія надає повний спектр послуг з розробки, тестування, впровадження, розміщення та підтримки найсучаснішого програмного забезпечення різного ступеня складності.

Аутсорсинг та створення ІТ продуктів на замовлення – це не єдині види нашої діяльності. Ми створюємо свої власні продукти, які вже зайняли гідне місце на ринку.

До прикладу, розроблена та запатентована нами система оповіщення «Security Info» була успішно впроваджена за кордоном, система управління цифровою телекомунікаційною мережею та програма «Муніципал» теж були гідно оцінені їх покупцями.

До наших власних розробок належить також туристично-інформаційний ресурс Any Type Tour, який вже користується популярністю в мережі. Ми і надалі продовжуємо шукати цікаві для нас теми для створення корисних і якісних IT продуктів.

Ми дотримуємося найвищих стандартів та пропонуємо клієнтам лише якісні рішення, які базуються на глибокому та комплексному підході до вирішення поставлених завдань.

Ми любимо те, що робимо і якісно виконуючи роботу для кожного окремого замовника ми освідомлюємо що саме таке ставлення дасть нам змогу отримати більше клієнтів, а, значить, стати корисним для більшої кількості людей.

Нашi контакти