Наше портфоліо

Окрім розробки сайтів і створення веб-дизайну будь-якої складності, ми створюємо
власні продукти, які вже зайняли гідне місце на ринку.

Аутсорсинг та створення ІТ продуктів на замовлення – це не єдині види діяльності компанії.
Ми створюємо свої власні продукти, які вже зайняли гідне місце на ринку.
До прикладу, розроблена та запатентована нами система оповіщення «Security Info» була успішно впроваджена за кордоном, система управління цифровою телекомунікаційною мережею та програма «Муніципал» теж були гідно оцінені їх покупцями.

До наших власних розробок належить також туристично-інформаційний ресурс Any Type Tour, який вже користується популярністю в мережі.

Ми і надалі продовжуємо шукати цікаві для нас теми для створення корисних і якісних IT продуктів.


Електронний архiв

Компанія “Клейнод Софт” пропонує комплекс послуг щодо створення електронного архіву документів, як з метою його збереження так і з можливістю подальшої роботи з документацією в електронному вигляді.

Електронний архів - спрощення та автоматизація процесів документообігу.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг щодо створення електронних архівів, каталогів, бібліотек з централізованими або локальними правами доступу, з розмежуванням прав щодо наповнення, обробки і користування інформацією.


Читати далі »Програма обліку звернень громадян «МУНІЦИПАЛ» для органів самоуправління

Система управління звернень громадян є системою електронного обліку документів, спеціалізація якої полягає в автоматизації обліку документів в органах місцевого самоврядування, ЖЕКах, невеликій фірмі з обслуговування громадян. Ця система побудована на принципах максимальної оптимізації і автоматизації обліку документів. Програма має простий, дружній інтерфейс, орієнтований на людей без спеціальних навичок, і використовує терміни стандартного документообігу.

У системі передбачені шаблони документів, що дає можливість прискорити час необхідний для створення відповіді, рішення, як за документами громадян, так і за внутрішніми службовими документами, з можливістю їх занесення у базу даних.

Читати далі »

Система оповіщення “Security Info”

Система оповіщення “Security Info” – це новий, комплексний підхід до виконання завдань охорони та оповіщення, у тому числі тих, що передбачені послугою “Пультова охорона”.

Система забезпечує миттєве гарантоване та документоване оповіщення чергової служби та групи швидкого реагування про факт несанкціонованого проникнення на об’єкт чи територію, що знаходиться під охороною

Система складається з трьох взаємопов’язаних між собою функціональних компонентів:

  1. База даних абонентів охоронної компанії.
  2. Миттєве автоматичне доведення інформації про несанкціоновану подію 
до зацікавлених осіб.
  3. Сумісна робота з системами відеореєстрації, що дозволяє отримати 
документований факт несанкціонованої події.

Читати далі »


Система управління цифровою регіональною телекомунікаційною мережею (цифрове телебачення, передача даних)

Система встановлена і успішно використовується

Рішення орієнтоване на організацію єдиного інформаційного простору для комерційного департаменту, абонентського відділу і служб технічної підтримки, які виконують левову частку повсякденної роботи оператора зв'язку.

Система забезпечує облік (білінг) персональних даних Абонентів телекомунікаційних мереж, облік наданих послуг, зміну цієї інформації, зберігання її, створення звітів. Система управляє процесом надання послуг, шляхом створення списків Абонентів, з подальшим їх включенням (виключенням) за допомогою відповідного модуля. Окрім цього - облік руху грошових коштів, за допомогою відповідних модулів системи (надходження грошей на рахунок абонента через банк, готівковий розрахунок, авансові платежі, кредит); облік і регулювання кількості і склад послуг, що надаються; нарахування грошей за надані послуги. Клієнтські модулі (модулі абонентів, дилерів, видалених офісів) для доступу через мережу Інтернет до головного модуля програми, з метою замовлення послуг. Модуль "сповіщення операторів" про стан абонентів і фільтрацію даних бази для створення різних звітів з виведенням(експортом таких) в інший формат даних(DBF, PDF, Exсel) .

Читати далі »
Рекламний комплекс для використання у міському транспорті.

Наш комплекс - це набір функционалу для візуалізації реклами.

Рекламний монітор дає можливість відображення як відео так і текстової інформації, одночасно з онлайн інформацією про поточний час та погоду у місті.

Послуга "Інтернет через рекламу" дозволяє підключати пасажирів до WiFi (встановлюється в транспорті) через перегляд 15 секундного рекламного ролика. Точка доступу в Інтернет - вікно браузера з іконками, у тому числі рекламного характеру.

Читати далі »