Наші послуги

У вас з’явилася непередбачена робота ?
У вас не вистачає ресурсів а іх підбір – це час і кошти ?
Ви шукаєте партнера для виконання частини завдань?
Вам потрібен субпідрядник ?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС !!!

Ми готові стати вашим партнером!


Kleynod Soft Ltd. - аутсорсингова компанія

КЛЕЙНОД СОФТ займається розробкою та супроводом прикладних програм , програмного забезпечення для мобільних пристроїв та веб-рішеннями.

В якості партнера з аутсорсингу ми можемо створити команду, яка візьме на себе вирішення Ваших потреб. Наша команда збільшить Ваші конкурентні переваги, ефективність та прибуток.

Як партнер ми беремо на себе повну відповідальність за довірений нам проект, таким чином дозволяючи Вам зосередити свій час, енергію та ресурси на іншому бізнесі.
Компанія КЛЕЙНОД СОФТ підтримує повний цикл створення програмного продукту від визначення вимог замовника і специфікації замовлення до визначення архітектури проектування, кодування, тестування а також перевірку та підтримку готового продукту.

Наші цінності та напрямки:

  1. Орієнтація на позитивний кінцевий результат
  2. Партнерство як запорука успіху
  3. Використання інновацій
  4. Оперативність
  5. Постійний розвиток

Читати далі »
Kleynod Soft Ltd. - дизайн и розробка сайтів

Сьогодні існує велика кількість компаній, які займаються створенням сайтів, у тому числі і різні веб студії, в штаті яких, в кращому випадку, працює кілька дизайнерів. Як правило такі студії виконують роботу, віддають її, отримують оплату і про цю роботу забувають. Питання в тому, чи отримаєте ви в підсумку, той сайт, який стане обличчям компанії і буде продавати ваші послуги? Навряд чи.

Читати далі »Kleynod Soft Ltd. SEO

КОМПАНІЯ КЛЕЙНОД СОФТ ПРОПОНУЄ ПОСЛУГУ З КОМПЛЕКСНОГО ПРОСУВАННЯ САЙТИВ

Роботи з пошукового просування включають внутрішню оптимізацію сайту і зовнішні заходи, спрямовані на підвищення позицій по кожному з пошукових запитів.

МИ ПРОПОНУЄМО:

- SEO-оптимізація і просування веб-сайту
- Аналіз структури сайту:
- Просування веб-сайту

Читати далі »